TRANS KING 

Krajowy i międzynarodowy

przewóz osób i paczek

  

Transport za granicę – przewóz osób do Niemiec

Busem można dotrzeć w każdy zakątek Niemiec. Jest to niezawodny transport za granicę będący doskonałą alternatywą kolei. Jeżdżąc regularnie do naszych zachodnich sąsiadów, warto postawić na przewóz w rozsądnej cenie.

Nawet korzystanie z własnego samochodu niestety wiąże się z dużymi kosztami. Jeśli czeka Cię podróż w ten region Europy, bez różnicy na jej cel pamiętaj, że busem dotrzesz tam bezpiecznie, szybko i komfortowo.

Jaką trasą jeżdżą busy do Niemiec?
Bus jako dziś szalenie popularny transport osób zawiezie Cię do Niemiec niemal ze wszystkich miast Polski. Każdy przewoźnik ma swoje dobrze opracowane trasy, co jest oczywiście szczególną zaletą. Dzięki temu, że mamy do czynienia z doświadczoną firmą transportową, na miejsce podróży dotrzemy najkrótszą z możliwych dróg. Będziemy szybciej niż koleją. Busy najczęściej wyjeżdżają z: Łodzi, Białegostoku, Warszawy, Łodzi, Poznania, Wrocławia, Katowic, Krakowa, Lublina, Kielc i Rzeszowa. Dotrzeć można nimi do wszystkich większych niemieckich miast: Berlina, Hamburga, Hannoveru, Frankfurtu, Wolfsburga, Magdeburga, Drezna i Lipska. Na szczególną uwagę osób podróżujących zasługuje także system przewozu w systemie door to door bez odgórnie wyznaczonych postojów i przystanków prosto pod wskazany adres.

Busem do Niemiec – komfort przewozu ponad wszystko
Komfort podróżowania busem do Niemiec dotyczy kilku zasadniczych kwestii. Po pierwsze przewóz odbywa się pojazdem należącym do nowoczesnej floty w pełni wyposażonym tak, aby spełniać nawet najwyższe wymagania klientów firmy transportowej. Elastyczne trasy, możliwość wyboru dowolnego bagażu, poczucie bezpieczeństwa, zawodowi kierowcy oraz miła obsługa dopełniają listę zalet przemawiających za wyborem busa do Niemiec. Przewoźnicy dostosowują się preferencji klientów, dlatego usługi w tej branży są luksusowe, a co najważniejsze na każdą kieszeń.